Peikko Group Global (English)
Töltse le ingyen a Peikko Designer® eszközt, és tegye meg az első lépést a gyorsabb, biztonságosabb és hatékonyabb tervezés felé! E szoftver segít kiválasztani a szerkezetéhez legmegfelelőbb Peikko-termékeket.
Peikko Designer® modulok
A Tekla, a Revit vagy az AutoCAD rendszerébe kell exportálnia a tervét? 2D-s és 3D-s eszközeink, beépülő moduljaink és más megoldásaink ebben is segítenek.
Exportálja terveit a következő rendszerekhez:
A COLIFT emelő oszlopszerű előregyártott elemek biztonságos és időtakarékos beépítését teszik lehetővé. A rögzítő rúd könnyedén oldható egy kötél segítségével.
A JENKA hosszú elemek akkor alkalmazhatóak, ha elegendő lehorgonyzási mélység áll rendelkezésre. Az elemek minden emelési típus esetén, továbbá minden terhelési irányban alkalmazhatóak.
A JENKA rövid elemeket kis lehorgonyzási mélységgel rendelkező elemek esetén alkalmazzuk, mint például a lemezek, fedlapok. Ezen elemek az emelésből adódó terheket vízszintesen oszlatják el.
A JENKA kiemelők a bebetonozott JENKA elemeket kötik össze a daruhoroggal, hevederekkl vagy lánccal. Az emelési iránynak megfelelően különböző JENKA kiemelők érhetőek el.
A JENKA kiegészítők széles választéka áll rendelkezésre a beépítés és az elemek felismerhetőségének megkönnyítésére. A JENKA kiegészítők forgásszimmetrikusak és könnyen felszerelhetők.
A KK hosszú gömbfejű emelők minden emelési művelethez alkalmasak. A KK hosszú elemek olyan vékony vagy nagyon vékony elemeknél használhatók, ahol elegendő lehorgonyzási mélység áll rendelkezésre.
A KK rövid csapokat kis lehorgonyzási mélységgel rendelkező elemek esetén alkalmazzuk, mint például a lemezek, fedlapok.
A KK emelőkulacsok a KK elemeket kötik össze a daruhoroggal, hevederekkel vagy lánccal. A KK emelőkulacsok minden terhelési irányban alkalmazhatóak.
A KK emelő rendszer számos KK tartozékkal rendelkezik a beépítéshez. A KK emelő kiegészítők körszimetrikusak és könnyen rögzíthetőek.
Az RR hosszú horkonyokat akkor alkalmazzuk, ha elegendő lehorgonyzási hossz áll rendelkezésre. Az RR hosszú horgonyok mindenféle emelési műveletre alkalmasak.
Az RR rövid horgonyok olyan elemknél használhatók, ahol korlátozott horgonyzási mélység áll rendelkezésre, mint pl.: födémek. Gyakran használják őket vékony szerkezeti elemknél.
Az RR emelő kulacsok kötik össze a beépített horgonyt a daruhoroggal, hevederekkel vagy lánccal. Minden terhelési iránynál alkalmazható.
Az RR horgonyok beépítéséhez számos kiegészítő elem tartozik. Ezen kiegészítők az RR horgonyok egyszerűbb beépítését teszik lehetővé.
A WRA emelőrendszer előregyártott betonelemek, falak, gerendák, lemezek és csövek emelésére alkalmazható. A rendszer egyszerűen és gyorsan használható, nem igényel speciális emelőkulacsot. Nagy teherbírású típusok is elérhetőek.
A PNLF szendvicsfal emelőt előregyártott szendvicsfalak emelésére és mozgatására tervezték. Gazdaságos, külön emelőszerelvény nélkül alkalmazható megoldás. A PNLF szendvicsfal emelők 6 terhelési osztályban és több szigetelési vastagságú kialakításhoz is elérhetőek.
$hl